MEGASTAD FM
 
 
 
 
  12:25 Oplichters aangehouden
  12:20 Eventuele boete Excelsior
  11:55 Illegale lozing in zee kost geld
  10:45 Dronken man steelt scooter
  09:54 Schaakspel onthuld in bibliotheek
  09:51 'Virtueel aangifte doen succes'
  09:38 Zomercarnaval in Rotterdam
  09:15 Bouw nieuwe CS verloopt voorspoedig
  09:05 Varend Corso Westland van start
  07:10 Zwitser breekt record kanovaren
  07:00 Tomasson beslist na seizoen over toekomst
  06:57 Werkstraf tegen agent
  17:45 Bajonetten gevonden in auto
  17:05 Mannen gaan politie te lijf
  16:15 16-Jarige automobilist valt door de mand
  15:25 Dronken jongen twee keer gepakt
  15:05 Namenverzinwedstrijd baby-olifantje (2)
  14:05 Vier Rotterdammers in Oranje
  13:30 Paauwe nieuwe keeper Excelsior
  12:55 Excelsior verkoopt meer seizoenskaarten
  12:20 Tomasson en Cissé weer bijna fit
  10:48 Gaslek na botsing brommobiel
  10:30 Islamitische school krijgt geen subsidie
  09:55 Oplichter valt door de mand
  09:35 Politie onderzoekt brand in school
   
   
  'Honderden banen weg bij ROC's'  
Donderdag 17 december 2009 : 'Honderden banen weg bij ROC's'

  Donderdag 17 december 2009, 08:35,

De voorlopige gunning van de aanbesteding Taal en Participatie heeft desastreus uitgepakt voor de ROC's Zadkine en Albeda.

Zij vallen bij de nieuwe gunning buiten de boot om beide inburgeringscursussen te geven. Hierdoor staan honderden banen van onder andere docenten op de tocht.

SP-raadslid Josine Strörmann vraagt donderdag in de gemeenteraad om dit punt in de commissie verder te bespreken. Volgens de SP lijkt wethouder Grashoff van participatie zijn collega Dominic Schrijer, van Werk, met een groot aantal extra werkloze Rotterdammers op te gaan zadelen.

Als de ROC's de aanbesteding Taal en Participatie niet gegund krijgen, staan de banen van honderden docenten op de tocht. Deze kunnen misschien terecht bij de nieuwe aanbieders die wel de gunning gewonnen hebben, maar deze bedrijfjes hebben een andere CAO dan de ROC's. Het is volgens de SP dus maar de vraag tegen welke voorwaarden de docenten aan de slag kunnen.

Behalve de gevolgen voor de docenten zitten er meer haken en ogen aan de aanbesteding. Zo is het niet duidelijk wat de financiële gevolgen zijn voor de beide ROC's en wat dat betekent voor het overige onderwijs dat zij aanbieden.

 

 

  Gerelateerde Nieuwsberichten:  
  - 30-09-2008 - Inburgeringscursussen gratis in 2009  
  - 03-07-2008 - Kaya wil niet betalen voor tekorten inburgering  
 
 
    REAGEER REAGEER STUUR DOOR PRINT
  REACTIES...